Apie mus

 

V. Anisimenko individuali įmonė „Amseka“ buvo įkurta 1994 metais. Nuo 2008 metų spalio mėnesio įmonė perregistruota į UAB „Amseka“.

Prekybinę veiklą pradėję nuo elektros kabelių importo iš Lenkijos firmų, šiai dienai galime pasiūlyti didelį prekių asortimentą. Prekiaujame įvairiomis elektros instaliavimo medžiagomis: įvairių diametrų elektros kabeliais, pramoniniais ir interjero šviestuvais, automatikos ir jų įrangos valdymo ir kontrolės įrenginiais, apsaugos sistemos produkcija.

UAB „Amseka“ prekiauja šių firmų produkcija: „Vilma“, „Liregus“, “Lietkabelis“, „Jung“, „Hager“, „Legrand“, „ABB“,   „NKT cables“, Moeller“, „Schneider electric“, „Lena Lighting“, “OMS“, “Kanlux“, „Duwi“ „REMLRūpnica“. Prekių asortimentas nuolat plečiamas ir atnaujinamas, atsižvelgiant į pardavimų rinkos aplinkybes.

Po 26 metų sėkmingos komercinės veiklos, UAB „Amseka“ užmezgė gerus santykius su įvairiomis Lietuvos firmomis ir organizacijomis, užsitarnavome patikimo partnerio vardą. Savo klientams taikome lanksčią parduodamų prekių kainodarą. Nuolatiniams pirkėjams taikomos įvairios nuolaidos ir individualios atsiskaitymo sąlygos.

Rašyk
Skambink